Wspieraj nas!

Wspieraj nas w naszych codziennych działaniach. Możesz to zrobić na wiele różnych sposobów, czasem w ogóle nie ponosząc ŻADNYCH kosztów

Przekaż darowiznę pieniężną

Przekazując darowiznę pieniężną pomagasz nam w wielu różnych inicjatywach. Dzięki Tobie może istnieć Centrum Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej, możemy prowadzić nieodpłatne warsztaty pierwszej pomocy i prowadzić program grantowy na rzecz innych organizacji. Finansujesz też wszelkie działania strażnicze.

Przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę rzeczową

"Pieniądze to nie wszystko" - my również zgadzamy się z tą dewizą. Możesz nam pomóc przekazując darowiznę rzeczową. Czego potrzebujemy? Zużywamy duże ilości opatrunków, bandaży, materiałów biurowych. Przyjmujemy jednak wszystko, co chcesz nam przekazać. Skontaktuj się z nami!

Przekaż darowiznę

Zostań wolontariuszem

Potrzebujemy też rąk do pracy. Szukamy zarówno wolontariuszy-specjalistów, jak i wszystkich, którzy mają choćby chwilę wolną. Kogo obecnie potrzebujemy? Sprawdź na stronie poniżej lub po prostu zgłoś się! Postaramy się dopasować pracę dla Ciebie!

Zostań wolontariuszem

Rób zakupy z FANI MANI

Robisz zakupy przez internet? Fantastycznie! możesz nieodpłatnie pomagać naszej fundacji!

Przejdź na fanimani.pl

Oddaj odzież i pomagaj Fundacji

Każdy z nas od czasu do czasu zastanawia się, co zrobić ze starymi ubraniami. Gdzie je oddać? Z pomocą przychodzi pomaganieprzezubranie.pl - zamów worek, spakuj i wyślij, a środki pozyskane z ubrań trafią do Fundacji.

Wysyłam odzież

Kup ubezpieczenie z Idea Fair Play

Wspieraj nas ubezpieczając swoją rodzinę, samochód czy dom. Sprawdź i kliknij w przycisk poniżej.

Zamawiam ubezpieczenie